Prieskum o závislostiach mal úspech, poznáme mená výhercov zaujímavých cien

Regionálne noviny MY pripravili nový projekt o závislostiach Slovákov. Jeho súčasťou bola anketa, do ktorej sa zapojilo bezmála 15-tisíc respondentov. Výsledky prieskumu priblížili, ako je náš národ na tom so závislosťami na alkohole, fajčení, drogách či mobilných telefónoch.

Každý, kto vyplnil anketový formulár, bol automaticky zaradený do súťaže o wellness pobyt exclusive v Chateau Gbelany pre dvoch v hodnote 424 eur, tri vstupy pre dve osoby do termálneho kúpaliska Podhájska, dva celodenné skipasy v stredisku Snowparadise Veľká Rača a poukážky v hodnote 20 € na nákup v COOP Jednota.

V týchto dňoch sme spoznali výhercov cien, ich mená nájdete vo videu:


„Chceme otvárať tieto témy, pretože v čase pandémie sú viac ako aktuálne. Verím, že pre viacerých čitateľov to budú užitočné informácie a v mnohých prípadoch ľuďom pomôžu vyrovnať sa so situáciou, do ktorej sa nechcene dostali,“ priblížil člen predstavenstva vydavateľstva Petit Press a riaditeľ divízie MY Milan Mokráň.

Partnerom projektu je občianske združenie Liga za duševné zdravie.

Seriál Závislosti Slovákov v najbližších týždňoch prinesie čitateľom aj zaujímavé rozhovory s odborníkmi, ktorí vysvetlia, ako je na tom Slovensko so závislosťami. Zareagujú na výsledky prieskumu a porovnajú ich so svojimi praktickými poznatkami. Vysvetlia, akým návykom ľudia najčastejšie podliehajú, ako môžu drogy, alkohol, cigarety či mobil ovplyvniť náš život a medziľudské vzťahy. V neposlednom rade poradia, ako problémom so závislosťou včas a úspešne čeliť.